Grup Hepsicilerin Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsicilerin Buluşma Noktası

Grup Hepsi Fanları Haydi Buraya

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence )

3 posters
YazarMesaj
уσѕну'м_α∂мιη...
Adminstrator
Adminstrator
уσѕну'м_α∂мιη...

уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Empty
MesajKonu: уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence )   уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) EmptyC.tesi Ekim 03, 2009 7:45 pm

evet ben уσѕну'м_α∂мιη... olarak siteye giyim resaurant market emlakçı ve iş dağıtıcı açtım уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Icon_biggrin уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Icon_biggrin уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Icon_biggrin (parasıyla tabii ) siz ;

şuna geldim:
şunu istiyorum:
bu formu doldurun yeterli

örn:
şuna geldim: restaurant
şunu istiyorum: 1 porsiyon lahmacun ve cola уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Icon_biggrin
veya
şuna geldim : giyim
şunu istiyorum: converse kot tişört şapka

gibi...

bu arada iş dağıtıcı meslek dağıtır sen öğretmen olmak istiyosundur
bana öğretmen olabilirim çünkü.... diye açıklama yapıyosunuz ve bende kabul edersem size bi öğretmenlik yolluyorum (resim уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Icon_biggrin уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Icon_biggrin )

evet bekliyorum уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Icon_biggrin

(başta da yazdığım gibi parasıyla ben istediğiniz şeyi koyup size fiyatını söylicem siz kredi kartı veya nakit olarak bana ödiyeceksiniz Smile ) tabi o da resimle Very Happy Very Happy para veya kredi kartı resmi koyacaksınız
http://gruphepsiciler3.yetkinforum.com
¢ємяє¢ι_gιяℓ
Moderatör
Moderatör
¢ємяє¢ι_gιяℓ

уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Empty
MesajKonu: Geri: уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence )   уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) EmptySalı Ekim 06, 2009 5:22 pm

şuna geldim : giyim
şunu istiyorum: beyaz topuklu ayakkabı kot dar paça pantolon straplez beyaz giysi güzel bi saç şekli (düz,lüle lüle veya dalgalı,kıvırcık sen karar ver artık Very Happy ) bide rengarenk bileklikler beyaz deri çanta ne kadar tuttu ?? Very Happy Very Happy Very Happy
уσѕну'м_α∂мιη...
Adminstrator
Adminstrator
уσѕну'м_α∂мιη...

MesajKonu: Geri: уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence )   уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) EmptySalı Ekim 06, 2009 10:14 pm

buyrun istekleriniz уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Icon_biggrin уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Icon_biggrin уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Icon_biggrin :

beyaz straplez senin siyah hediyemiz уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Icon_biggrin
уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Straplezcokzarifuzeripu уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) W700

(ilk müşterimize geçelim bi kıyak diye hediye verdik уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Icon_biggrin )

уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) 25467509 уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) W942

уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) 5241575fwv
saç şekli :

уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Hilaryduffmostwanted124 уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) W291

уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Kotpantolonlar6 уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) W600

уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) Renklibilezikyapimi уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) W475уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) W480
уσѕну'м_α∂мιη...
Adminstrator
Adminstrator
уσѕну'м_α∂мιη...

MesajKonu: Geri: уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence )   уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) EmptyPerş. Ekim 08, 2009 2:34 pm

canım bu arada fiyat 250 TL Smile
afr@€ren
Süper Moderatör
Süper Moderatör
afr@€ren

MesajKonu: Geri: уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence )   уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence ) EmptyCuma Ekim 09, 2009 6:36 pm

şuna geldim:restaurant
şunu istiyorum: tarhana çorbası Smile

уσѕну'м_α∂мιη... restaurant-market-giyim-emlak-iş dağıtıcı (çabuk gir bence )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BİLLUR YAZGANIN KÜPESİNDEKİ HAÇ İŞARETİ... (ÇABUK GİR )
» ÖĞRENCİ DUASI çabuk gir çok komik puhah :D :D :D